MARDİN KIZILTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Liseler Arası Münazara yarışması

Liseler Arası Münazara yarışması

“Hedefe Doğru 4 Başlık 7 Adım Projesi Başlık 3 - 2. Adım Münazara Yarışması”  İlimizde yapılacak sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerin 2. adımı Liseler Arası Münazara yarışması İlçemizde yapılan yarışma sonucunda Ali Rıza Alparslan Anadolu Lisesi öğrencileri birinci olmuştur.

  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali AZ yarışma sonrasında yaptığı açıklamada:

 “Öğrencilerin kendine güven ve sorumluluk duygularını geliştirmek, toplum içinde kendini ifade edebilme, savunma, fikir üretme ve çözüm bulma yeteneklerinin gelişmesine destek vermek, herhangi bir konuda farklı görüşleri, mantık yürütme, tezler, istatistikî bilgilerle savunmasını sağlamak ve antitezler üretme yeteneğini geliştirerek; enerjilerini olumlu alanlara yönlendirerek güvenli ortamlar oluşturmak amacıyla yapılan münazara yarışmasında birinci olan Ali Rıza Alparslan Anadolu öğrencilerini ve emeği geçen öğretmenleri kutluyorum.  Buradaki başarılarının ilimiz de yapılacak olan il finallerinde de bekliyor ve bu finallerde kendilerine başarılar diliyorum” dedi. 

 

24-04-201824-04-201824-04-201824-04-2018

Yeni Mahalle PTT caddesi Kızıltepe - 0482 312 1020

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.