MARDİN KIZILTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Ali AZ´ın Ramazan Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Ali AZ´ın Ramazan Bayramı Mesajı

Bizleri birbirine yakınlaştıran, yardımlaşma ve dayanışma duygularının zirveye ulaştığı Mübarek Ramazan Bayramına bir kez daha kavuşmanın büyük mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz.Bayramlar; toplumun manevi bir zenginliği olup, birlik ve beraberliği perçinleyen, insani vasıfları ön plana çıkaran, dostluk, kardeşlik ve dayanışma duygularının en yükseğe çıktığı çok özel ve kutsal günlerdir.

Toplumumuzda önemli bir yeri olan bu mübarek günlerin bizlere hatırlattığı en önemli unsur; kavga, öfke ve nefret gibi duyguların bir kenara bırakılarak, paylaşım, hoşgörü, kardeşlik ve sevgi gibi duygularının yaşanabilmesine vesile olmasıdır.

Bayramlarda; dargınlık ve kırgınlıkları unutturarak, dayanışma ve yardımlaşmayı artırarak, kardeşlik duygularımızı güçlendirmeli, bayramlarımızı günün anlam ve önemine uygun olarak kutlamalıyız.
 Unutmamalıyız ki sevinçler ve mutluluklar paylaştıkça artar, üzüntüler ve acılar da paylaşıldıkça azalır.

Bu duygu ve düşüncelerle, Mübarek Ramazan Bayramınızı bir kez daha kutlar, ülkemize, İslam alemine ve Dünya ülkelerine huzur ve barış getirmesini, hayırlara vesile olmasını diler, saygı ve sevgiler sunarım.

 

Mehmet Ali AZ

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Yeni Mahalle PTT caddesi No18 Kızıltepe - 0482 312 47 82 // 0482 312 19 64 // 0482 312 40 11// sms için 04826060347

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.