MARDİN KIZILTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEHMET ALİ AZ´IN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEHMET ALİ AZ´IN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI

19 MAYIS 1919 , tarihimizin şanlı mücadelesinin başlangıcı ve bağımsızlık ateşinin yakıldığı gündür. Geleceğimizin mimarı, en önemli hazinemiz olan gençlere aydınlık yarınlarımızın emanet edildiği gündür.Haklı ve gururlu mücadelemizin ilk adımı olan bu anlamlı günün yıldönümünü birlik ve beraberlik içerisinde yaşamanın sevinci içerisindeyiz.

Gençliğe büyük önem veren Atatürk, ülkenin geleceğini gençliğimize emanet ederek gençlerimize en büyük armağanı vermiştir. Bu emanete layıkı ile sahip çıkmış olan gençlerimiz, bundan sonraki dönemlerde de bu görevini en güzel şekilde ifâ edecektir. Bundan hiç kuşkumuz yoktur.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta Cumhuriyetimizin Kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve vatanımız için canlarını feda eden aziz şehitleri rahmet, minnet ve saygıyla anıyor, tüm vatandaşlarımızın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını yürekten tebrik ediyorum.

 

    Mehmet Ali AZ

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Yeni Mahalle PTT caddesi Kızıltepe - 0482 312 1020

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.